English German Polish Ukrainian

ДРОВА

У нас завжди були, є і будуть сухі колоті дрова і колоди, які використовуються для опалення приміщень. Порізані і порубані дрова мають довжину 30-40 або 40-50 сантиметрів, за бажанням замовника. Така довжина передбачена спеціально для різного типу печей, барбекю або інших цілей.

Універсальними дровами визнані дрова таких категорій, як дубові і березові дрова. Ці породи дров відносяться до твердих порід дерева, добре горять і при цьому виділяють величезну кількість тепла, довго зберігається і приємне на запах. Даному процесу практично завжди сприяє гарна, тобто цілком природна вологість дров, яка і дає ефект тривалого горіння та виділення приємного запаху, що заспокоює нервову систему і створюючи неповторну атмосферу в приміщенні, в якому Ви і збираєтеся провести опалення дровами.

Одні з дров, які володіють найпотужнішої щільністю деревини вважаються дрова дубові, які, за рахунок щільності і природної вологості в рази підсилюють ефект запаху і тривалості тривалості горіння. Ще багато плюсів можна назвати від процесу горіння дубових дров, але одним із самих головних - економія дров. Тому що не потрібно часто підкидати в піч або барбекю, така кількість, як дрова - з більш меншою щільністю.

Одним з найбільш м'яких і смолянистих дерев вважається соснова порода. Напиленні наколоті соснові дрова поступаються своїм аналогам більш високої димністю і смолистістю, зате істотно знижують закупівельну ціну.

Якщо Ви все ж таки зібралися собі купити дрова соснові, березові і дубові або топити ними відкритий камін, то потрібно враховувати важливий фактор, що в процесі горіння соснових полін відбувається незначне потріскування і супроводжується незначним постілюванням дров відскакуючими вуглинками. Тому рекомендується в момент горіння дотримуватися умов пожежної безпеки, здійснюючи строгий контроль над полум'ям.

Довжина полін, якої ми дотримуємося 30-40 або 40-50 см, що є середньо статистично відповідним розміром до стандартних печей, камінів і барбекю.

З давніх часів мудрі люди не даремно говорили, що вічно в нашому світі можна дивитися, тільки на дві речі – це як тече вода і як горить вогонь. Полум'я, яке відбувається в процесі горіння дров – заворожує, радуючи і вводячи в екстаз основну частину живих організмів на нашій планеті. Адже з давніх давен вогонь розглядався, як єдиний спосіб штучного отримання тепла і приготування їжі, так як раніше не було поняття електрики або газу.

Хоча навіть сьогодні, в наші дні, посидівши біля вогнища ми можемо крім приготування собі їди, ще посидіти, погрітися, насолодившись романтикою від запаху і ситуації енергетичної атмосфери.